Ciało

Ciało

Zabiegi

na ciało

Aby osiągnąć poczucie harmonii i szczęścia, potrzebny jest zrelaksowany umysł, zdrowe ciało oraz spokój ducha.

ABHYANGA

ABHYANGA

Masaż ABHYANGA

Ten najpopularniejszy w Indiach masaż ajurwedyjski odmieni Twoje ciało. Stymulacja punktów witalnych marma i kanałów energetycznych nadis pobudza wnętrze, koi skołatane nerwy, podnosi odporność organizmu oraz wzmacnia zmęczone mięśnie. To doskonały wybór dla osób oczekujących ogólnej poprawy kondycji fizycznej i psychicznej.

czas trwania – 60 min. cena – 160 zł

ABHISEK

ABHISEK

Masaż ABHISEK

Masaż ajurwedyjski, który przywróci skórze jej dawny blask. Aromatyczny miód bogaty w zbawienne składniki odżywcze dostarczy nie tylko walorów zapachowych, ale i odpręży, nawilży oraz wygładzi napięte ciało. Podczas zabiegu organizm jest uwalniany z toksyn, które przyczyniają się do złego samopoczucia. Abhisek to recepta na szybką poprawę stanu skóry.

czas trwania – 60 min. cena – 140 zł

MASAŻ TAJSKI

MASAŻ TAJSKI

Jeden z najskuteczniejszych, a tym samym najpopularniejszych, zabiegów antystresowych i rozciągających. Uciski stopami, kolanami, dłońmi i kciukami na kanały energetyczne sprawiają, że ciało staje się rozluźnione oraz odprężone.  To znakomita forma relaksu dla osób aktywnych fizycznie oraz z problemami ze stawami, które poszukują nieszablonowej metody na odpoczynek.

czas trwania – 60 min. cena – 130 zł

Masaż BAMBUSAMI

Masaż BAMBUSAMI

Masaż BAMBUSAMI

Znany od wieków przepis japońskich samurajów i wojowników na szybką regenerację ciała po wyczerpujących walkach. Sekret tego odprężającego masażu tkwi w kijach  i miotełkach, które dostosowują się do kształtu mięśni. Zabieg może być wykonany delikatnie lub intensywnie. Bambusy bogate w krzem dosłownie przekazują swoją energię osobie masowanej, dlatego tak często po zabiegu towarzyszy im uczucie nabrania energii.

czas trwania – 60 min. cena – 140 zł

Masaż MISAMI TYBETAŃSKIMI

Masaż MISAMI TYBETAŃSKIMI

Pozytywne wibracje dla Twojego ciała. Zabieg polega na odpowiednim ułożeniu mis tybetańskich, których wibracje w delikatny sposób wprowadzają Cię w stan odprężenia, rozluźniając napięte mięśnie i skołatane nerwy. Łagodne dźwięki dzwonków pozwalają na dotarcie do własnego wnętrza, wprowadzając ogólny stan harmonii. Masaż misami tybetańskimi jest szczególnie polecany osobom, które unikają intensywnego dotyku.

czas trwania – 60 min. cena – 140 zł

Masaż HAMMAM TURECKI

Masaż HAMMAM TURECKI

Masaż HAMMAM TURECKI

Magiczna podróż  do orientalnych łaźni. To jeden z najpopularniejszych ekskluzywnych zabiegów wykonywanych w Turcji, który składa się z kilku etapów. Zmiękczona skóra jest poddawana peelingowi, a następnie tradycyjnemu masażowi w pianie z mydła ze szlachetnego oleju. Efektem Hammam jest aksamitnie gładkie i nawilżone ciało przez długi czas, dobre samopoczucie oraz rozluźnione mięśnie.

czas trwania – 60 min. cena – 260 zł

Masaż HAMMAM MAROKAŃSKI

Masaż HAMMAM MAROKAŃSKI

Masaż HAMMAM MAROKAŃSKI

Zabieg na ciało o podobnych właściwościach co hammam turecki. Po zmiękczeniu ciała na skórę nakładana jest maska z glinki Rhassoul, która słynie z silnych właściwości oczyszczających. Tak przygotowany naskórek jest namaszczany olejem, który sprawia, że skóra staje się nawilżona i jędrna. Hammam marokański jest polecany osobom przemęczonym, które poszukują zabiegu relaksacyjnego oraz pielęgnacyjnego zarazem.

czas trwania – 60 min. cena – 260 zł

Masaż SHIROABHYANGA

Masaż SHIROABHYANGA

Masaż SHIROABHYANGA

Połączenie wyjątkowego masażu głowy i tradycyjnego masażu ajurwedyjskiego Abhyanga. Efektem jest  kompleksowo zrelaksowane ciało oraz umysł. Osoby po zabiegu Shiroabhyanga odczuwają znaczną poprawę kondycji fizycznej i psychicznej. Ich skóra nabiera blasku, głowa staje się spokojniejsza. To wyjątkowa, niezapomniana uczta dla zmysłów oraz ciała.

czas trwania – 60 min. cena – 260 zł

Masaż RATNAABHYANGA

Masaż RATNAABHYANGA

Masaż RATNAABHYANGA

Luksusowy zabieg wykonywany gorącymi kamieniami półszlachetnymi, kryształami górskimi i ciepłym olejem ajurwedyjskim. Każdy z nich jest specjalnie sprowadzany z różnych rejonów Indii. Masaż działa pobudzająco dla skóry, rozluźniając napięte mięśnie oraz regenerująco ze względu na zdrowotne właściwości kamieni.  Zabieg Ratnaabhyanga polecany jest osobom przemęczonym, którym brakuje energii życiowej.

czas trwania – 60 min. cena – 160 zł

MASAŻ BALIJSKI

MASAŻ BALIJSKI

MASAŻ BALIJSKI

Jeden z tradycyjnych masaży orientalnych wykonywany na wyspie Bali. Masaż Balijski Łączy w sobie cechy aromaterapii, akupresury, ajurwedy, refleksologii oraz stretchingu. Aromatyczne oleje zapachowe stosowane przy wykonywaniu masażu balijskiego zbawiennie wpływają na poprawę samopoczucia osoby masowanej. Zabieg przywraca harmonię w organizmie. Podczas jego wykonywania w tle słychać wyciszającą muzykę prosto z wysp Bali.

czas trwania – 60 min. cena – 150 zł

Masaż LOMI – LOMI

Masaż LOMI – LOMI

Masaż LOMI – LOMI

Poczuj się jak na hawajskiej wyspie. Ten niezwykle harmonijny masaż całego ciała wykonywanymi przedramionami pomoże Ci w pozbyciu się nie tylko bólów kręgosłupa i mięśni, ale i zniweluje częste migreny. Organiczne oleje kokosowe stosowane przy zabiegu działają na skórę nawilżająco oraz odprężająco na stan psychiczny osoby masowanej. Celem tego zabiegu jest wprowadzenie w stan głębokiego błogostanu, dlatego jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, które prowadzą intensywny, zabiegany tryb życia.

czas trwania – 60 min. cena – 180 zł