Twoja terapia

Terapia dla

Twojego ciała i duszy

Terapia lecznicza

Terapia składa się z masaży, które słyną ze swoich właściwości zdrowotnych. Mają zbawienny wpływ na system odpornościowy oraz nerwowy organizmu.  Uśmierzają ból stawów oraz polepszają jakość snu. Dodatkowo ułatwiają pozbycie się toksyn, co gwarantuje wyśmienite samopoczucie przez długi czas.

Zabiegi: masaż klasyczny, masaż tajski (nuad phaen boran), abhyanga, masaż tajski stóp

Cena: 510 zł 420 zł

Terapia oczyszczająca

Składa się z zabiegów, których głównym zadaniem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i innych szkodliwych substancji. Skóra nabiera blasku i aksamitnej gładkości. Ciało staje się lekkie, a umysł otwarty.

Zabiegi: abhyanga, tajski stóp, masaż bambusami, udvartana

Cena: 600 zł 490 zł


 

Terapia pielęgnacyjna

Masaże, które odmienią zmęczony organizm. Efektem całej terapii jest błyszcząca, jędrna i gładka skóra. Seria skutecznie wspomaga walkę z niechcianą tkanką tłuszczową oraz uwalnia ciało od toksyn.

Zabiegi: Jambira pinda sweda, abhisek, ratnaabhyanga, netra vasti

Cena: 630 zł 540 zł

Terapia relaksacyjna

Seria zabiegów, która odpręży zmęczone ciało i rozluźni skołatane nerwy. Ich głównym celem jest poprawa samopoczucia poprzez odnalezienie wewnętrznej harmonii.

Zabiegi: masaż balijski, abhyanga, lomi lomi, shirodhara

Cena: 670 zł 560 zł


 

Terapia wyszczuplająca

Odpowiednio dobrane masaże pomogą w skutecznej walce z cellulitem, usprawnią krążenie całego organizmu, dzięki czemu skóra  będzie zdrowa, jędrna i bardziej napięta.

Zabiegi: udvartana ,masaż bambusami, jambira pinda sweda, udvartana

Cena: 680 zł 540 zł