Twarz

Twarz

Zabiegi

na twarz

Masaże ajurwedyjskie są stosowane jako terapie odblokowujące kanały energetyczne, przez które przepływa nasza energia witalna.

NETRA VASTI

NETRA VASTI

Masaż NETRA VASTI

Zadbaj o przepracowane oczy. Dobroczynne właściwości masażu ajurwedyńskego Netra Vasti dostrzegli już przemęczeni użytkownicy komputerów, którzy odnaleźli ulgę w kąpieli w roztopionym maśle Ghee. To również popularny zabieg na suchość oczu, jaskrę oraz ślepotę. Dodatkowo usuwa opuchliznę i zaczerwienienia.

czas trwania – 60 min. cena – 130 zł

Masaż MUKABHYANGA

Masaż MUKABHYANGA

Zachowaj piękną twarz i dekolt dzięki naturalnym kosmetykom ajurwerdyjskim. Zabieg składa się z masażu i zabiegów pielęgnacyjnych, które oczyszczają, wygładzają i nawilżają zmęczoną skórę. Przy jego wykonaniu stosowane są wyłącznie organiczne kompozycje wykonane według tradycyjnej receptury. Efektem zabiegu jest jędrna cera oraz długotrwałe uczucie świeżości.

czas trwania – 60 min. cena – 160 zł

Masaż SHIRODHARA

Masaż SHIRODHARA

Masaż SHIRODHARA

Relaksacyjny masaż dla Twojej głowy. Zabieg polega na masażu głowy strumieniem ciepłego oleju ajurwedyjskiego lub mleka gotowanego z ziołami. To przyjemne uczucie połączone z delikatnymi ruchami pozwala na pozbycie się stanów lękowych, nerwowych oraz bezsenności i stresu. Umysł staje się lekki, dzięki czemu poprawia się zdolność percepcji i zapamiętywania. Shirodhara jest doskonałym zabiegiem dla osób, które mają problem z tzw. wypaleniem zawodowym.

czas trwania – 60 min. cena – 180 zł